Kurumsal Kimliğimiz

        Kurulduğumuz ilk günden itibaren toplumun, ekonomik, sosyal ve kültürel değerlerine bağlı kalarak, "Üreticiden Halka" anlayışını prensip edindik ve eşit bir hizmet anlayışı ile hareket ettik. Bu prensiple birlikte tüm gıda kollarını aynı çatı altında toplayarak, gerek iç pazarda ve gerekse dış pazarda kaliteli bir hizmet anlayışı ile toplumun tüm ihtiyaç ve gereksinimlerini tedarik etmekteyiz.

        İlk önce iç pazarda yatırımlarımızı gerçekleştirirken, kısa zamanda dış pazarda da büyük atılımlar yapmayı başardık. Sektöründe deneyimli, çözüm odaklı çalışan, güler yüzlü, personeliyle, güvenli ve kaliteli hizmeti garanti altına almaktayız. Şu an ise kendi sektöründe dünyanın her noktasına ulaşma amacı güden, öncü firma olma ilkesiyle, yolumuza devam etmekteyiz. 

        Üç kuşak öncesinden başlayan deneyimlerimizi iç ve dış pazarda teknolojik ve yenilikçi hizmet anlayışıyla birleştirerek, faaliyetlerimizi günden güne arttırarak devam ettirmekteyiz. Bu sebep itibariyle CY FOOD GROUP ailesi olarak, sektörümüzde sizlere de hizmet vermekten büyük mutluluk duyacağız.

CY FOOD GROUP 
  Kurucu Yönetici:
Çağdaş YURTSEVEN